logo
logo

Analiza Umów Deweloperskich

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Kupno nieruchomości wiąże się z inwestycją sporej sumy pieniężnej, często gromadzonej przez wiele lat lub pochodzącej z kredytu. Istotne jest, by sporządzona umowa deweloperska było opłacalna i korzystna dla każdej ze stron.

Planujesz zakup mieszkania lub domu od dewelopera? Posiadasz wzór umowy deweloperskiej i potrzebujesz pomocy prawnika, który sprawdzi jej poprawność i ustali korzystność jej postanowień dla Ciebie? Skorzystaj z usług naszej kancelarii, powierz ochronę Twoich transakcji profesjonalistom. Zajmiemy się tym, abyś był świadomy przysługujących Ci praw oraz konsekwencji postanowień zawartych w umowie deweloperskiej.

W ramach analizy umów deweloperskich zapewniamy pomoc prawną w zakresie

• formułowania i negocjowania postanowień umownych,

• kontroli umów zawieranych z konsumentami pod względem zgodności z prawem klauzul,

• analizy umów pod względem ewentualnych źródeł odpowiedzialności odszkodowawczej dewelopera np. pod kątem wad prawnych, nieterminowego wykonania zobowiązania

Kontrakt menadżerski

Oferujemy szczegółową i kompleksową analizę umowy deweloperskiej w celu zabezpieczenia interesów naszych klientów. Powierzenie sprawdzenia poprawności umowy deweloperskiej wykwalifikowanym prawnikom kancelarii KKPR zapewni zdefiniowanie i wyeliminowanie zbędnego ryzyka, a także podjęcie właściwej decyzji. Zasygnalizujemy elementy, na które warto zwrócić uwagę przed przystąpieniem do podpisania umowy, a także zaproponujemy ewentualne poprawki konieczne do wprowadzenia w jej treści.

Działamy w celu zapewnienia wysokiej jakości usług dla naszych klientów i zadbania o bezpieczeństwa ich interesów. Ustalamy najkorzystniejsze warunki w umowach deweloperskich, w trosce o pewny oraz pozbawiony ryzyka zakup. W razie konieczności proponujemy deweloperom bardziej odpowiednie dla naszych klientów rozwiązania. Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w analizowaniu umów deweloperskich, które pozwala na spełnienie rynkowych standardów.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060