NASZĄ DOMENĄ JEST WYSOKI POZIOM ŚWIADCZONYCH USŁUG PRAWNYCH.
POMAGAMY OSOBOM FIZYCZNYM I FIRMOM NA KAŻDYM ETAPIE POSTĘPOWANIA – OD POMYSŁU, DO JEGO REALIZACJI.

SKUPIAMY SIĘ NA OBSŁUDZE PRZEDSIĘBIORSTW I OSÓB FIZYCZNYCH PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ. POMAGAMY OBECNYM ORAZ BYŁYM WSPÓLNIKOM, A TAKŻE CZŁONKOM ZARZĄDU I RAD NADZORCZYCH W OCHRONIE ICH PRAW.
ROZUMIEMY BIZNES I WIEMY, ŻE PODSTAWĄ SUKCESU JEST PROFESJONALIZM NA KAŻDYM ETAPIE.

Dla firm

Doradzamy w sprawach korporacyjnych spółek prawa handlowego. Pomagamy w prowadzeniu procedur rejestracyjnych, poprzez przygotowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów oraz obsługę prawną zgromadzeń wspólników czy też walnych zgromadzeń. Obsługujemy procesy związane z likwidacją czy upadłością spółek.

Reprezentujemy Klientów w sporach spółek lub wspólników z członkami zarządów. Doradzamy wspólnikom i członkom zarządu w przypadkach gdy celem jest wyłącznie odwołanie członka zarządu lub zawieszenie członka zarządu. Reprezentujemy członków zarządu w postępowaniach dotyczących odpowiedzialności odszkodowawczej wobec spółki oraz karnej.

Świadczymy kompleksowe doradztwo transakcyjne. Świadczymy pomoc prawną zarówno po stronie sprzedającego, jak i kupującego, zapewniając obsługę na każdym etapie transakcji – począwszy od badania due diligence, przygotowania i negocjowania dokumentacji transakcyjnej, aż po zamknięcie transakcji i obsługę potransakcyjną. Doradzamy przedsiębiorstwom, prywatnym inwestorom oraz funduszom. Kształtując struktury projektów oraz formułując dokumenty transakcyjne, zabezpieczamy interesy naszych klientów. Minimalizujemy ryzyko wystąpienia ewentualnych sporów. Zabezpieczamy przed ryzykami, w tym wrogiego przejęcia. Uwzględniamy okoliczności sukcesji w biznesie.

Obsługę prawną z zakresu prawa spółek handlowych prowadzimy w języku polskim i angielskim (legal english) oraz niemieckim (juristich Deutsch).

Dla wierzycieli

Pracownicy Delegowani

Likwidacja Spółek

Upadłość

Umowy

KRS

Odpowiedzialność Członków Zarządu

Prawo Energetyczne

Prawo Administracyjne

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!

ZADZWOŃ – POMOŻEMY

Tel: 668 163 060