logo
logo

Dla osób fizycznych

Naszą domeną jest wysoki poziom świadczonych usług prawnych. Pomagamy osobom fizycznym i firmom na każdym etapie postępowania – od pomysłu, do jego realizacji.

Możemy się poszczycić bogatym doświadczeniem w prowadzeniu sporów gospodarczych i cywilnych. Realizujemy obsługę prawną codziennej działalności analizując umowy i doradzając w wyborze optymalnych rozwiązań.
Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby – dzięki temu potrafimy wskazać najlepsze rozwiązania dla zapewnienia bezpieczeństwa prawnego naszych klientów.
Mamy na koncie wiele spraw prowadzonych przeciwko instytucjom finansowym (banki), towarzystwom ubezpieczeniowym, organom publicznym, urzędom oraz sporów gospodarczych.

FRANKI

Kancelaria K|P|R przyjmuje sprawy sądowe dotyczące umów kredytów hipotecznych waloryzowanych do waluty CHF/JPY oraz EUR przeciwko bankom: PKO BP, BPH (były GE Money Bank), mBank, Millennium, Getin Noble, ING Bank Śląski, Deutsche Bank, Raiffeisen Bank Polska (były EFG Polbank), EUROBANK, Fortis, Raiffeisen. W sprawach kredytów hipotecznych innych banków zapraszamy do kontaktu z kancelarią.

ROZWODY

Pełnimy profesjonalną obsługę prawną spraw rozwodowych. W szczególności zapewniamy pomoc w kwestiach dotyczących uzgodnienia optymalnej strategii działania, zapewnienia bezpieczeństwa finansowego w trakcie rozwodu, zapewnienia kontaktu z dziećmi i alimentów już na etapie postępowania rozwodowego oraz podziału wspólnego majątku małżonków.

SPADKI

Prawnicy Kancelarii posiadają duże doświadczenie i wiedzę niezbędną przy załatwieniu formalności związanych ze sprawami spadkowymi. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa spadkowego, w tym udziela porad prawnych oraz reprezentuje Klientów przed sądami i organami administracji publicznej.

WYPADKI

Zajmujemy się w szczególności usługami jak dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych i innych odszkodowań powypadkowych od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych działających na terenie Polski. Uzyskujemy odszkodowania powypadkowe zarówno za szkody osobowe (zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu, obrażenia ciała), jak i za szkody rzeczowe (szkoda w pojeździe, szkoda w mieniu).

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060