logo
logo

Dochodzenie należności

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w obszarze dochodzenia należności?
Skontaktuj się z nami!

Kancelaria KPR Kruczek oferuje usługę windykacji należności od dłużników współpracujących z nami Klientów. Prowadzimy sprawy sądowe, które zmierzają do uzyskania pomyślnego wyroku, bądź nakazu zapłaty. Ponadto reprezentujemy Klientów w postępowaniach egzekucyjnych. Tworzymy pozwy dotyczące zapłaty należności. Oprócz tego świadczymy pomoc w zakresie wierzytelności z umów handlowych, a także spraw o odszkodowanie, wynikających z nieodpowiedniego wykonania umowy.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach dochodzenia należności świadczymy pomoc prawną dotyczącą:

Z
obsługi długu
Z
zapłaty należności
Z
negocjacji z dłużnikami
Z
zabezpieczania wierzytelności
Z
reprezentacji wierzyciela w postępowaniu egzekucyjnym
Nasi wykwalifikowani prawnicy świadczą wszechstronną pomoc na każdym etapie dochodzenia wierzytelności Klientów od ich dłużników, rozpoczynając od przedsądowych wezwań do zapłaty oraz negocjacji z dłużnikami, postępowania sądowe, a kończąc na postępowaniu egzekucyjnym. Kancelaria KPR Kruczek może pochwalić się bogatym doświadczeniem i sukcesami w kwestii skutecznej windykacji należności. Nasze działania w tym obszarze nie obejmują jedynie windykacji sądowej, ale także dążenie do postępowania w sposób interdyscyplinarny, zmierzający do nakłonienia dłużnika do zapłaty należności.

Zajmujemy się także dochodzeniem należności pochodzących od członków zarządu spółek handlowych. Nasz zespół specjalistów gwarantuje profesjonalną i kompleksową obsługę spraw klientów, która prowadzi do dopełnienia terminowego spływu należności. Dbamy o zachowanie dogodnych relacji i stosunków z dłużnikami, co jesteśmy w stanie osiągać dzięki windykacji polubownej. Ponadto oferta Kancelarii KPR Kruczek, w ramach dochodzenia należności i długów, jest skierowana w stronę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, gdzie polubowne uzyskanie niezbędnych roszczeń nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, a także dla tych, którzy w swoich firmach chcą wprowadzić procesy umożliwiające systematyczny spływ należności.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060