logo
logo

Finansowanie projektów

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w zakresie finansowania projektów?
Skontaktuj się z nami!

Prowadzenie i rozwijanie przedsiębiorstwa ściśle związane jest z podejmowaniem decyzji w zakresie inwestycji. Wiąże się to często z koniecznością pozyskania dodatkowego finansowania. Oferujemy doradztwo prawne w procesie finansowania projektów inwestycyjnych. Pomagamy naszym klientom skutecznie i sprawnie pozyskać potrzebne środki.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach finansowania projektów zapewniamy:

Z
Outsourcing – negocjowanie i formułowanie postanowień umownych w umowach o finansowanie
Z
Kontrolę na etapie wykonywania umów
Z
Pomoc w rozwiązywaniu sporów m.in. w sprawach niewykonania lub nieprawidłowego wykonania zobowiązań outsourcingowych
Nasi prawnicy mają doświadczenie w projektowaniu transakcji i dostosują odpowiednią strukturę finansowania projektu na potrzeby Twojej inwestycji. Swoje działania przeprowadzamy uwzględniając dynamicznie zmieniający się rynek oraz analizujemy jego aktualne wymagania. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań klientów.

Świadczymy pomoc prawną dotyczącą zawierania umów inwestycyjnych z krajowymi, jak i międzynarodowymi funduszami inwestycyjnymi. Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań. Proponowane przez nasz zespół metody są nakierowane na wyeliminowanie ryzyka oraz efektywne prowadzenie działalności gospodarczej.

Skontaktuj się z nami w sytuacji, gdy:

  • Potrzebujesz porady prawnej przy finansowaniu bieżącej działalności, np. kredyty obrotowe, pożyczki,

  • Finansujesz projekt inwestycyjny lub nabywasz majątek i poszukujesz pomocy w zakresie analizy dokumentacji prawnej,

  • Chcesz zweryfikować koszty i zidentyfikować ryzyko związane z udzieleniem finansowania, a także przyjętymi zabezpieczeniami długu, np. hipoteką, zestawem rejestrowym, wekslem,

  • Rozważasz nabycie lub sprzedaż przedsiębiorstwa, majątku lub nieruchomości i potrzebujesz doradztwa w zakresie możliwości zabezpieczenia zapłaty ceny sprzedaży płaconej jednorazowo bądź częściowo,

  • Poszukujesz alternatywnych form finansowania, dostosowanych do założeń Twojego przedsiębiorstwa lub klienta, które wymagają pomocy prawniczej.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060