logo
logo

FMCG

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w zakresie FMCG?
Skontaktuj się z nami!

Każde przedsiębiorstwo działające w branży FMCG wymaga zastosowania indywidualnego podejścia do analizowania potrzeb. Firmy świadczące usługi w tym obszarze muszą podporządkować się określonym wymaganiom jakościowym i regulacyjnym, na polskim, jak i europejskim rynku. Stale wzrastające oczekiwania konsumentów, konieczność ciągłego poszukiwania innowacyjnych oraz atrakcyjnych rozwiązań, dynamicznie rozwijająca się konkurencja powodują, że sektor dóbr szybkozbywalnych (FMCG) stanowi przykład jednego z najbardziej wymagających obszarów działalności dla firm.

W kancelarii KPR Kruczek mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej kluczowych przedsiębiorców sektora FMCG (ang. fast moving consumer goods) na rynku polskim, dlatego biegle znamy tę branżę. Współpracując z naszymi klientami, opracowujemy rozbudowane, kompatybilne zespoły doradców, których celem jest działanie na rzecz konkretnej sprawy. Świadczenie sprawnej i skutecznej pomocy prawnej dla klientów z sektora FMCG tworzy konieczność łączenia praktycznego doświadczenia, a także znajomości m.in. prawa spółek, prawa podatkowego, prawa nieuczciwej konkurencji, prawa antymonopolowego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i innych dziedzin prawa.

W ramach FMCG udzielamy pomocy prawnej w zakresie:

Z
Umów w obrocie gospodarczym m.in.:

  • Leasing,
  • Factoring,
  • Franczyza,
  • Umowa agencyjna,

Do potrzeb naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Zespół prawników kancelarii KPR Kruczek posiada kompetencje dostosowane do wymagań i oczekiwań danego przedsiębiorcy. Dysponując rozbudowanym doświadczeniem, jesteśmy zdefiniować strategie odpowiednie dla każdej firmy.

Misją naszych działań w obszarze FMCG, którą jest zapewnienie optymalnej pomocy klientom. W związku z tym podejmujemy współpracę z ekspertami specjalizującymi się w badaniach zachowań konsumenckich, psychologii reklamy oraz wzornictwa przemysłowego.

Oferujemy pełną reprezentację procesową przed sądami powszechnymi oraz innymi instytucjami.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060