logo
logo

Generalne wykonawstwo

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w zakresie generalnego wykonawstwa? Skontaktuj się z nami!

Mamy świadomość, że inwestycje powiązane z branżą budowlaną generują dla każdej ze stron zawierających umowę o generalne wykonawstwo swego rodzaju ryzyko. Wiedza o potencjalnych zagrożeniach i sposobach ich zapobiegania stanowi klucz do sukcesu. Działając w imieniu naszych klientów zawsze mamy na względzie ich interesy i bierzemy pod uwagę takie kwestie jak czas i pieniądz – kluczowe w odniesieniu do każdego przedsiębiorstwa funkcjonującego w branży budowlanej.

W ramach generalnego wykonawstwa świadczymy pomoc prawną w zakresie:

Z

Gwarancji bankowych i akredytyw,

Z

Formułowania umów,

Z

Prowadzenia sporów wynikłych z nieprawidłowego wykonania robót budowlanych,

Z

Kar umownych za opóźnienia w wykonywaniu umów.

Co nas cechuje?

Mamy doświadczenie w doradztwie prawnym dla przedsiębiorstw budowlanych, inwestorów, wykonawców oraz podwykonawców. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie przedsięwzięć inwestycyjnych, które w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne. W związku z tym rośnie liczba sporów pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego, najczęściej na linii inwestor-wykonawca-podwykonawca. Na każdym etapie realizacji inwestycji generalnego wykonawstwa nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie prawne, także w nieprzewidzianych sytuacjach. Pozostajemy do ich dyspozycji, tak by zapewnić pomyślną realizację zamierzonych celów.

Preferujemy proste i transparentne rozwiązania. Działamy także w zakresie pojawiających się sporów związanych z wykonywaniem umów o generalne wykonawstwo. Świadczymy wsparcie w zakresie reprezentowania stron na etapie przedsądowym, jak i w toku odbywających się spraw cywilnych. Od treści zawieranej umowy zależy rozpatrywanie potencjalnych sporów oraz niejasności. W związku z tym, naszym celem jest takie formułowanie treści umów, by były w pełni zrozumiałe i klarowne dla wszystkich stron – zarówno naszym klientów, jak i zewnętrznych podmiotów interpretujących jej zawartość.

Już na etapie przygotowywania umów o generalne wykonawstwo staramy się rozpoznać potencjalne zagrożenia i zastosować mechanizmy, które w odpowiedni sposób zabezpieczą interesy naszych klientów. Przed wystąpieniem ewentualnych niejasności dogłębnie analizujemy sytuację prawną klientów.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060