logo
logo

HR, Prawo pracy

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w obszarze HR lub Prawa pracy?
Skontaktuj się z nami!

W Kancelarii KPR Kruczek specjalizujemy się w usługach dotyczących prawa pracy, zarówno indywidualnych, jak i zbiorowych. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów, a także wyjaśnianiem wątpliwości prawnych, które mogą się pojawić podczas wdrażania obowiązujących przepisów prawa. Staramy się w pełni sprostać potrzebom biznesowym naszych Klientów.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

Pomocą prawną w kwestii HR/ Prawa pracy obejmujemy:

Z
Sporządzanie:

  • Umów i wypowiedzeń,
  • Umów o zakazie konkurencji,
  • Umów lojalnościowych.
Z
Reprezentację w postępowaniach przed sądami pracy w sprawie Prawa pracy:

  • Wypowiedzenie umowy o pracę,
  • Odszkodowanie za niezgodne z prawem wypowiedzenie umowy,
  • Świadczenia społeczne
Świadczymy doradztwo dla małych, średnich oraz dużych firm, a także korporacji, które zatrudniają tysiące pracowników. Oferujemy usługi w zakresie polskiego i międzynarodowego prawa pracy. Swoje działania kierujemy do przedsiębiorstw zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Zapewniamy kompleksowe doradztwo dla działów HR. Wspieramy Klientów w projektach dotyczących prawa pracy. Dbamy o dopełnienie wymogów odnoszących się do ochrony danych osobowych lub kwestii podatkowych. Optymalizujemy rozwiązania i udoskonalamy profil biznesowy współpracujących z nami podmiotów. Pomagając działom HR, dążymy do prowadzenia skutecznej komunikacji i obopólnego zaangażowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni poznać potrzeby oraz wymagania Klientów.

Prawnicy Kancelarii KPR Kruczek dysponują bogatym doświadczeniem w kwestii wdrażania oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań dotyczących prawa pracy. Specjalizujemy się w ochronie danych osobowych, a szczególnie w zakresie dostosowywanie regulacji wiążących strony w stosunkach pracy.
Wspieramy współpracujące z nami podmioty na etapie procesu decyzyjnego, oferując innowacyjne spojrzenie na zagadnienia zastosowania prawa pracy, jednocześnie minimalizując ryzyko mogące pojawić się podczas obrotu prawnopracowniczego.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060