logo
logo

Najem powierzchni magazynowych

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w zakresie najmu powierzchni magazynowych?
Skontaktuj się z nami!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej klientów najmujących powierzchnie magazynowe. Zajmujemy się fachowym przygotowaniem, opiniowaniem oraz negocjowaniem umów najmu. Szczegółowo analizujemy indywidualną sytuację każdego klienta, tak by zapewnić bezpieczeństwo jego interesów. Proponujemy optymalne rozwiązania dostosowane do konkretnego położenia osób powierzających nam sprawy. Reprezentujemy najemców, a także właścicieli powierzchni magazynowych.

W ramach pomocy prawnej w zakresie najmu powierzchni magazynowych zapewniamy:

Z

Analizę prawną,

Z

Formułowanie i negocjowanie postanowień umownych dotyczących przechowywania towarów:

◦ Wielkogabarytowych,
◦ Niebezpiecznych,
◦ Wymagających szczególnej ostrożności.

najem powierzchni magazynowych

Z najmu powierzchni magazynowych korzystają zarówno firmy e-commerce, jak i podmioty wchodzące na rynek lub o ugruntowanej pozycji. Udzielamy wsparcia w związku z analizą szczegółów umów najmu, głównie w przypadku części deweloperskiej, definiującej proces powstania obiektu, który jest kierowany konkretnym potrzebom najemcy, inaczej BTS. Jeśli rozważasz rozpoczęcie rozmów w zakresie najmu powierzchni magazynowych, jesteś w trakcie zawierania umowy najmu lub już po, a potrzebujesz wsparcia prawnego podczas prawidłowego jej wykonania – oferujemy kompleksową pomoc naszych specjalistów.

Pomagamy zdefiniować obszary ryzyka w związku z zawieraniem umów najmu powierzchni magazynowych. Ustalamy i określamy warunki dotyczące dokonywania nakładów oraz udziału w kosztach z nimi związanych. Dbamy o to, by najmowana powierzchnia magazynowa była w odpowiedni sposób dostosowana do wymagań i potrzeb najemcy.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060