logo
logo

Nieruchomości rolne

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w zakresie nieruchomości rolnych?
Skontaktuj się z nami!

Posiadanie gospodarstwa rolnego i jego właściwe prowadzenie, dostarczanie żywności oraz hodowla zwierząt wiąże się z koniecznością dobrej znajomości prawa rolnego. W związku z tym, że przepisy ulegają ciągłym zmianom, które pojawiają się stosunkowo często, oferujemy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów w kwestii nieruchomości rolnych.

Kwestiami, które mogą wpływać na pojawiające się spory, są być w głównej mierze:

Z
Niedogodności mające związek z działaniem urządzeń przesyłowych na terenie danej nieruchomości,
Z
Szkody wynikające z budowy infrastruktury przesyłowej,
Z
Wykorzystywanie nieruchomości przez przedsiębiorcę przesyłowego, nieposiadającego tytułu prawnego,
Z
Wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości.
W powyższych kwestiach prowadzimy negocjacje i reprezentujemy sprawy naszych Klientów w postępowaniach przed sądami oraz organami administracji. Dysponujemy doświadczeniem w zakresie spraw dotyczących zarówno małych inwestycji, np. domów jednorodzinnych, jak i dużych, które opierają się na kontraktach FIDIC. W kancelarii KPR Kruczek od wielu lat sprawnie i efektywnie pomagamy swoim Klientom na etapie prowadzenia spraw dotyczących nieruchomości. Działamy w taki sposób, by zminimalizować skutki powstałych sporów w kwestii nieruchomości. Mimo, iż w taki sposób doradzamy naszym Klientom, aby obniżyć ryzyko wystąpienia sporów dotyczących nieruchomości już na etapie przygotowania umów, to w pewnych sytuacjach nie da się im zapobiec. Dobieramy właściwe rozwiązania, by zminimalizować skutki pojawienia się ewentualnych konfliktów.

W kancelarii KPR Kruczek zajmujemy się specyfiką urządzeń przesyłowych – zarówno ze strony przedsiębiorstw przesyłowych, jak i właścicieli (użytkowników wieczystych) nieruchomości, które są przeznaczone pod infrastrukturę przesyłową. Nasza pomoc prawna w głównej mierze polega na uregulowaniu tzw. zaszłości, w kwestii istniejącej infrastruktury sieciowej. Szukamy także najodpowiedniejszych rozwiązań dotyczących uzyskiwania tytułów prawnych do nieruchomości dla nowo powstałych inwestycji przesyłowych.

Misją naszych działań w obszarze FMCG, którą jest zapewnienie optymalnej pomocy klientom. W związku z tym podejmujemy współpracę z ekspertami specjalizującymi się w badaniach zachowań konsumenckich, psychologii reklamy oraz wzornictwa przemysłowego.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz problem, by otrzymać odszkodowanie bądź wynagrodzenie za służebność przesyłu.

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania. Każdą powierzoną nam sprawę traktujemy indywidualnie i dostosowujemy rozwiązania adekwatne do sytuacji określonego klienta.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060