logo
logo

O nas

Kancelaria

Możemy się poszczycić bogatym doświadczeniem w prowadzeniu sporów gospodarczych i cywilnych. Realizujemy obsługę prawną codziennej działalności analizując umowy i doradzając w wyborze optymalnych rozwiązań.

Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby, dzięki temu potrafimy wskazać najlepsze rozwiązania dla zapewnienia bezpieczeństwa prawnego naszych klientów.

Mamy na koncie wiele spraw prowadzonych przeciwko instytucjom finansowym (banki), towarzystwom ubezpieczeniowym, organom publicznym, urzędom oraz sporów gospodarczych.

Adwokat

Patryk Kruczek

Reprezentuje Klientów kancelarii w sporach sądowych, a także przed organami administracji. Specjalizuje się w zagadnieniach ochrony praw konsumentów na rynku usług finansowych.

Regularnie doradza Klientom w dziedzinie międzynarodowych umów handlowych oraz międzynarodowego obrotu handlowego.

Tworzy rozwiązania pozwalające optymalizować ryzyko i odpowiedzialność związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Doradza w zakresie prawa korporacyjnego i kontraktowego spółkom z różnych branż, w tym produkcji, dystrybucji, technologii, opieki zdrowotnej i usług profesjonalnych.

Znaczna część praktyki adw. Patryka Kruczka obejmuje kwestie prawne, z jakimi borykają się firmy rodzinne, w tym planowanie sukcesji, umowy wspólników spółek, przenoszenie własności oraz przedsiębiorstwa.

Wiceprezes fundacji Chińsko-Polski Instytut Wymiany Handlowej.

Absolwent Wydziały Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Świadczy obsługę prawną w języku angielskim i niemieckim.

prawnik

KONRAD RADWAN

Doświadczony przedsiębiorca, praktyk w zakresie prawa gospodarczego oraz handlu międzynarodowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach w kraju i za granicą.

W Kancelarii odpowiada za nadzór nad procesem realizacji postępowań oraz bieżącej obsługi prawnej. Na co dzień wspiera dział obsługi prawnej osób fizycznych.

Opiniuje umowy oraz tworzy dokumentacje kontraktowe z zakresu praw nieruchomości. Negocjator, szkoleniowiec, kiper. Zajmuje się doradztwem biznesowym związanym z zabezpieczeniem obrotu gospodarczego i compliance.

Absolwent Wydziały Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie interesuje się sportem i turystyką.

BUSINESS DEVELOPMENT
DORADZTWO BIZNESOWE

PIOTR LEWANDOWSKI

Utytułowany manager z 12 letnim stażem w bankowości korporacyjnej i detalicznej.
Posiada solidne zaplecze wiedzy prawniczej.

Zajmował stanowiska Dyrektora Regionalnego w Banku Zachodnim WBK oraz w mBanku. Znawca zarządzania procesem sprzedaży oraz rozwoju firm.
Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za wyniki sprzedażowe, cieszący się autorytetem pracowników. Autor wielu innowacji i kreator rozwiązań biznesowych. Zarządzał procesami zmian w dużych jednostkach banku.

W Kancelarii jest odpowiedziany za rozwój biznesu i współpracę z partnerami zewnętrznymi. Specjalizuje się w analizach finansowych umów kredytowych, ze szczególnym uwzględnieniem produktów indeksowanych do CHF.

Ukończył studia Executive MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu i Stockholm School of Business przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w zakresie Zarządzania Przedsiębiorstwem. Posiada także tytuł magistra na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego – Licencjat.
W wolnym czasie, pasjonuje się motocyklami, nie tylko tymi nowymi.

aplikant radcowski

Bartłomiej Cudek

Rozumie techniczne, biznesowe i prawne kwestie związane z obsługą prawną przedsiębiorców.

Pracuje ramię w ramię z klientami kancelarii w celu identyfikacji wyzwań prawnych jakimi stoją.

Sumiennie pracuje nad ich rozwiązywaniem. Bartłomiej Cudek rutynowo reprezentuje klientów kancelarii w procesach sądowych oraz przed organami administracji.

adwokat

Tomasz Grzywacz

Tomasz Grzywacz reprezentuje firmy i osoby fizyczne zarówno w sądach cywilnych jak i sądach karnych, a także w mediacjach i postępowaniach przedsądowych.

Szeroko zakrojone kwestie będące przedmiotem sporów obejmują: spory frankowe (CHF); dochodzenie roszczeń od generalnego wykonawcy, spory z wykonawcami inwestycji.

Doradza firmom w zakresie sporów pracowniczych oraz strategii procesowej.

Specjalista ds.

Obsługi Klientów

Przemysław Sołtysiak

h

Bezpłatna analiza umowy kredytowej!

Analiza umowy kredytowej polega zweryfikowaniu czy w treści umowy znajdują się zapisy niedozwolone, klauzule abuzywne oraz jakie roszczenia można sformułować na podstawie danej umowy. Analiza finansowa kredytu wykonywana jest wyłącznie w oparciu o historię spłaty kredytu pochodzącą z banku. Wykonanie analizy prawno-finansowej kredytu jest bezpłatne i niezobowiązujące.

v

Profesjonalne porady prawne

Kancelarię tworzy doświadczony zespół prawników. Obsługujemy podmiotom gospodarczym w zakresie prawa gospodarczego, budowlanego, prawa nieruchomości, korporacyjnego oraz prawa cywilnego. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów bankowych oraz sporów przeciwko instytucjom ubezpieczeniowym.

Rozwiązania prawne szyte na miarę

Rozumiemy realia prowadzenia działalności naszych Klientów. Nie boimy się wymagających projektów. Zabezpieczamy interesy prawne Klientów Analizujemy i identyfikujemy ryzyka prawno-gospodarczego działalności biznesowej. Tworzymy rozwiązania umożliwiające zabezpieczać rentowność przedsięwzięć biznesowych naszych Klientów.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060