NASZĄ DOMENĄ JEST WYSOKI POZIOM ŚWIADCZONYCH USŁUG PRAWNYCH.
POMAGAMY OSOBOM FIZYCZNYM I FIRMOM NA KAŻDYM ETAPIE POSTĘPOWANIA – OD POMYSŁU, DO JEGO REALIZACJI.

SKUPIAMY SIĘ NA OBSŁUDZE PRZEDSIĘBIORSTW I OSÓB FIZYCZNYCH PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ. POMAGAMY OBECNYM ORAZ BYŁYM WSPÓLNIKOM, A TAKŻE CZŁONKOM ZARZĄDU I RAD NADZORCZYCH W OCHRONIE ICH PRAW.
ROZUMIEMY BIZNES I WIEMY, ŻE PODSTAWĄ SUKCESU JEST PROFESJONALIZM NA KAŻDYM ETAPIE.

O nas

Kancelaria

Możemy się poszczycić bogatym doświadczeniem w prowadzeniu sporów gospodarczych i cywilnych. Realizujemy obsługę prawną codziennej działalności analizując umowy i doradzając w wyborze optymalnych rozwiązań.

Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby, dzięki temu potrafimy wskazać najlepsze rozwiązania dla zapewnienia bezpieczeństwa prawnego naszych klientów.

Mamy na koncie wiele spraw prowadzonych przeciwko instytucjom finansowym (banki), towarzystwom ubezpieczeniowym, organom publicznym, urzędom oraz sporów gospodarczych.

Adwokat

Patryk Kruczek

mail: patryk.kruczek@kkpr.pl
tel: 668 163 060

Możemy się poszczycić bogatym doświadczeniem w prowadzeniu sporów gospodarczych i cywilnych. Realizujemy obsługę prawną codziennej działalności analizując umowy i doradzając w wyborze optymalnych rozwiązań.

Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby, dzięki temu potrafimy wskazać najlepsze rozwiązania dla zapewnienia bezpieczeństwa prawnego naszych klientów.

Mamy na koncie wiele spraw prowadzonych przeciwko instytucjom finansowym (banki), towarzystwom ubezpieczeniowym, organom publicznym, urzędom oraz sporów gospodarczych.

Reprezentuje Klientów kancelarii w sporach sądowych, a także przed organami administracji. Specjalizuje się w zagadnieniach ochrony praw konsumentów na rynku usług finansowych (polisolokaty, kredyty powiązane z walutą obcą, ubezpieczenia pomostowe).

Regularnie doradza Klientom w dziedzinie międzynarodowych umów handlowych oraz międzynarodowego obrotu handlowego.

Tworzy rozwiązania pozwalające optymalizować ryzyko i odpowiedzialność związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Wiceprezes fundacji Chińsko-Polski Instytut Wymiany Handlowej.

Absolwent Wydziały Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Doświadczenie zawodowej nabywał w renomowanych kancelariach adwokackich oraz w korporacjach z branży energetycznej oraz produkcyjnej.

Świadczy obsługę prawną w języku angielskim i niemieckim.

Prawnik

KONRAD RADWAN

mail: konrad.radwan@kkpr.pl
tel: 793 444 646

Doświadczony przedsiębiorca, praktyk w zakresie prawa gospodarczego oraz handlu międzynarodowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach w kraju i za granicą.

W Kancelarii odpowiada za nadzór nad procesem realizacji postępowań oraz bieżącej obsługi prawnej. Na co dzień wspiera dział obsługi prawnej osób fizycznych.

Opiniuje umowy oraz tworzy dokumentacje kontraktowe z zakresu praw nieruchomości. Negocjator, szkoleniowiec, kiper. Zajmuje się doradztwem biznesowym związanym z zabezpieczeniem obrotu gospodarczego i compliance.

Absolwent Wydziały Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie interesuje się sportem i turystyką.

BUSINESS DEVELOPMENT
DORADZTWO BIZNESOWE

PIOTR LEWANDOWSKI

mail: piotr.lewandowski@kkpr.pl
tel: 533 884 457

Utytułowany manager z 12 letnim stażem w bankowości korporacyjnej i detalicznej.
Posiada solidne zaplecze wiedzy prawniczej.

Dzięki bogatemu doświadczeniu oferuje doskonałe połączenie doradztwa prawnego z konsultingiem biznesowym. Zajmował stanowiska Dyrektora Regionalnego w renomowanych bankach. Znawca zarządzania procesem i sprzedaży oraz rozwoju zespołów sprzedażowych. Posiadający doświadczenie w budowie struktur sprzedaży, rekrutacji i szkoleń.

Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za wyniki sprzedażowe, cieszący się autorytetem pracowników. Autor wielu innowacji i kreator rozwiązań biznesowych. Zarządzał procesami zmian w dużych jednostkach banku.

W Kancelarii jest odpowiedzialny za rozwój biznesu i współpracę z partnerami zewnętrznymi. Specjalizuje się w analizach finansowych umów kredytowych, ze szczególnym uwzględnieniem produktów indeksowanych do CHF.

Ukończył studia Executive MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu i Stockholm School of Business przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w zakresie Zarządzania Przedsiębiorstwem.

Posiada także tytuł magistra na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego – Licencjat.
W wolnym czasie, pasjonuje się motocyklami, nie tylko tymi nowymi.

Prawnik

ANNA KAŁUŻYŃSKA

mail:  anna.kaluzynska@kkpr.pl

Aplikant adwokacki. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie spółek..

Uczestniczy w pracach Kancelarii w dziedzinie postępowań sądowych z zakresu prawa cywilnego, oraz z zakresu prawa gospodarczego i prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji.

 

 

W dotychczasowej praktyce brała udział w przygotowywaniu pism procesowych w skomplikowanych sporach cywilnych.

Rozwija również zainteresowania związane z prawem spółek oraz prawa pracy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

l

Bezpłatna analiza umowy kredytowej!

Analiza umowy kredytowej polega zweryfikowaniu czy w treści umowy znajdują się zapisy niedozwolone, klauzule abuzywne oraz jakie roszczenia można sformułować na podstawie danej umowy. Analiza finansowa kredytu wykonywana jest wyłącznie w oparciu o historię spłaty kredytu pochodzącą z banku. Wykonanie analizy prawno-finansowej kredytu jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Profesjonalne porady prawne

Kancelarię tworzy doświadczony zespół prawników. Obsługujemy podmiotom gospodarczym w zakresie prawa gospodarczego, budowlanego, prawa nieruchomości, korporacyjnego oraz prawa cywilnego. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów bankowych oraz sporów przeciwko instytucjom ubezpieczeniowym.

Rozwiązania prawne szyte na miarę

Rozumiemy realia prowadzenia działalności naszych Klientów. Nie boimy się wymagających projektów. Zabezpieczamy interesy prawne Klientów Analizujemy i identyfikujemy ryzyka prawno-gospodarczego działalności biznesowej. Tworzymy rozwiązania umożliwiające zabezpieczać rentowność przedsięwzięć biznesowych naszych Klientów.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!

ZADZWOŃ – POMOŻEMY

Tel: 668 163 060