logo
logo

Podział spółki

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w zakresie podziału spółek?
Skontaktuj się z nami!

Podział spółki stanowi jedną z możliwości zmiany struktury kapitałowej oraz majątkowej spółki. Proces ten wymaga odpowiedniego zaplanowania i przeprowadzenia. Nasi prawnicy pomogli w szeregu procesów podziału spółek bądź wydzielenia majątku z jednej spółki do innej spółki istniejącej, albo nowo powstałej. Mamy doświadczenie w koordynowaniu złożonych transformacji oraz podziałów spółek.

W naszej pracy często mamy do czynienia z sytuacjami, w których forma porozumienia wspólników, udziałowców lub akcjonariuszy nie przyniosła oczekiwanych rezultatów i konieczne jest wprowadzenie zmian. Modyfikacje zmieniające zasady współpracy, mogą spowodować rozstanie, podział spółek, albo stać się przyczyną powstania nowych możliwości w procesach inwestycyjno-sprzedażowych.
kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach podziału spółek zapewniamy pomoc prawną w zakresie:

Z
Doradztwa prawnego przy wyborze formy i sposobu i konieczności podziału
Z
Negocjacji ze wspólnikami i wierzycielami
Z
Kontroli zobowiązań
Z
Kompleksowej obsługi postępowania korporacyjnego i rejestrowego ws. podziału spółek
Oprócz zmian, które są konsekwencją naturalnego rozwoju i ewolucji przedsiębiorstwa, często mamy styczność ze sporami. W takich sytuacjach prawnicy dysponujący fachową wiedzą i doświadczeniem biznesowym, umiejący zbadać zaistniałe problemy nie tylko z punktu widzenia przepisów, ale także najodpowiedniejszych rozwiązań – stanowią nieocenione wsparcie dla przedsiębiorców. W kancelarii KPR Kruczek zmierzamy do tego, by zapewnić naszym klientom kluczową i wszechstronną pomoc w procesie podziału spółek. Opracowujemy wymagane dokumenty prawne, ale także poszukujemy optymalnych rozwiązań dostosowanych do konkretnej sytuacji naszych klientów.

Jesteś właścicielem spółki akcyjnej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Rozważasz jej podział i potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług kancelarii KPR Kruczek.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060