logo
logo

Połączenie spółek

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w zakresie połączenia spółek?
Skontaktuj się z nami!

Kancelaria KPR Kruczek zapewnia kompleksową pomoc prawną w kwestii doradztwa podatkowego podczas połączenia spółek. Nasi prawnicy na bieżąco wspierają prawnie oraz przygotowują wymagane dokumenty dla klientów. Połączenie spółek to niejednokrotnie złożony proces polegający na integracji przedsiębiorstw, wymagający pomocy doświadczonych prawników w kwestiach właścicielskich oraz w ramach podejmowania kluczowych decyzji zarządczych dotyczących scalenia spółek.

W kancelarii KPR Kruczek wykorzystujemy możliwości gospodarcze pojawiające się na rynku w Polsce i wspieramy współpracujących z nami klientów na etapie procesów związanych z prywatyzacją przedsiębiorstw, ich przekształceń oraz połączeń spółek.
kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach pomocy prawnej w zakresie połączenia spółek zapewniamy:

Z
Doradztwo prawne w zakresie formy i sposobu połączenia
Z
Negocjacje ze wspólnikami i wierzycielami
Z
Kontrolę zobowiązań
Z
Kompleksową obsługę postępowania korporacyjnego i rejestrowego ws. łączenia spółek
Świadczymy fachową obsługę prawną połączeń, a także przekształceń spółek prawa handlowego. Doradzamy naszym klientom w transakcjach, gdzie przedmiotem są udziały, akcje lub dane przedsiębiorstwo. Wykonujemy audyty due dilligence, w celu zidentyfikowania ryzyka prawnego związanego z konkretną transakcją. Trudność czynności ukierunkowanych na połączenie spółek, czy ich przekształcenie ma związek nie tylko z ich skomplikowanym w kontekście prawnym charakterem, ale także ryzykiem uznania, iż czynności te zostały zastosowane wyłącznie w celu optymalizacji podatkowej – co może spowodować różnego rodzaju dotkliwe konsekwencje.

Misją Kancelarii KPR Kruczek jest w głównej mierze wszechstronne doradztwo prawne podmiotom gospodarczym. Naszym celem jest przekazanie wiedzy i doświadczenia w prosty i klarowny sposób, by nasi klienci w pełni rozumieli proponowane rozwiązania. Nasze doradztwo ukierunkowane jest na jak najlepsze osiągnięcie korzystnych efektów ekonomicznych dla ich przedsiębiorstw oraz eliminowanie możliwego ryzyka prawnego tych działalności.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060