logo
logo

Prawo podatkowe

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w zakresie obsługi prawnej deweloperów?
Skontaktuj się z nami!

Jedną ze specjalizacji Kancelarii KPR Kruczek jest prawo podatkowe. Świadczymy kompleksowe doradztwo z zakresu prawa podatkowego na rzecz osób fizycznych oraz prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców. Prawo podatkowe stanowi skomplikowaną dziedzinę, dlatego ważna jest ustawiczna współpraca ze specjalistami wykwalifikowanymi i znającymi przepisy w tym obszarze. Zespół naszych prawników dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obszarze usług dotyczących prawa podatkowego.

Proponujemy rozwiązania dostosowane do konkretnej sytuacji współpracujących z nami podmiotów.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach prawa podatkowego zapewniamy pomoc prawną w zakresie:

Z

Podatku:

  • VAT
  • Podatku akcyzowego
  • CIT
  • PIT
  • Od czynności cywilnoprawnych
  • Od spadków i darowizn
Z

Sporządzania pism do organów podatkowych

Z

Reprezentacji w postępowaniach podatkowych

W obszarze naszych działań znajduje się reprezentowanie klientów na etapie postępowań przed organami podatkowymi, głównie przed naczelnikami urzędów skarbowych, a także dyrektorami izb skarbowych. Ponadto reprezentujemy interesy współpracujących z nami podmiotów w sprawach celnych, podczas kontroli podatkowej lub skarbowej. Nasze usługi prawne obejmują również pomoc w ramach postępowania sądowo-administracyjnego. Opracowujemy skargi od wydanych decyzji organu podatkowego. Reprezentujemy naszych klientów na zasadzie pełnomocnictwa. Doradzamy i udzielamy konsultacji prawnych w kwestiach odnoszących się do zobowiązań podatkowych, takich jak podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek akcyzowy.

Prawnicy Kancelarii KPR Kruczek dysponują bogatym doświadczeniem w kwestii wdrażania oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań dotyczących prawa pracy. Specjalizujemy się w ochronie danych osobowych, a szczególnie w zakresie dostosowywanie regulacji wiążących strony w stosunkach pracy.
Wspieramy współpracujące z nami podmioty na etapie procesu decyzyjnego, oferując innowacyjne spojrzenie na zagadnienia zastosowania prawa pracy, jednocześnie minimalizując ryzyko mogące pojawić się podczas obrotu prawnopracowniczego.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060