logo
logo

Regulaminy

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie sporządzania Regulaminów?

Właściwie skomponowany regulamin stanowi zabezpieczenie prawne zarówno dla osoby świadczącej usługi, jak również jego odbiorcy. Skontaktuj się z nami!

Jednym z najważniejszych dokumentów prawnych każdego serwisu internetowego jest regulamin, który musi być dostosowany do przedmiotu netbiznesu, jak również podstawowych przepisów prawa. To dokument, który jest umową łączącą operatora serwisu z jego użytkownikami, dlatego też musi właściwie określać prawa i obowiązki stron, uwzględniając specyfikę działalności internetowej. Olbrzymiej uwagi wymagają regulaminy serwisów internetowych, które kierują swoje produkty lub usługi do konsumentów. Najważniejsze jest wtedy takie skomponowanie regulaminu, aby nie zawierał niedozwolonych klauzul umownych, tak by spełniał wszystkie wymogi ustawy o prawach konsumenta.
kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach naszych usług zajmujemy się:

Z
Przygotowaniem umów regulaminu
Z
Opiniowaniem i redagowaniem przygotowanych już projektów
Prawidłowo sporządzony regulamin to podstawa każdego biznesu. Powinny się w nim znaleźć właściwe sekcje. W pierwszym paragrafie przeważnie umieszcza się podstawowe definicje. Kolejny paragraf, to postanowienia ogólne. W regulaminach sklepu internetowego nie może zabraknąć również zasad korzystania ze sklepu, opisania procedury zawarcia umowy sprzedaży oraz sposobu dostawy zamówionego towaru.
Należy zawrzeć również informację na temat metody płatności, możliwości odstąpienia od umowy czy sposobu realizacji zwrotów i reklamacji. Dopiero dokument- regulamin kompleksowo sporządzony będzie mógł stanowić zabezpieczenie prawne dla Twojej firmy.

Jeśli zależy Ci na rzetelnie i fachowo przygotowanych dokumentach dla Twojej firmy, napisz do nas!

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060