logo
logo

Spory dotyczące nieruchomości

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w zakresie sporów dotyczących nieruchomości?
Skontaktuj się z nami!

Kwestie związanie z obrotem nieruchomościami oraz wynikające z tych zdarzeń procesy inwestycyjne nierzadko generują różnorodne spory. Nieruchomości, bez względu na to, czy są własnością osób fizycznych, czy przedsiębiorstw, są majątkiem o istotnej wartości. Powoduje to powstawanie rozmaitych konfliktów. Intensywność pojawiania się sporów dotyczących nieruchomości nasila się wraz ze wzrostem liczby transakcji podejmowanych na rynku. Ponadto niezmiennie rosnąca liczba dokonywanych procesów inwestycyjnych, których przeważająca część ma związek z wykorzystaniem nieruchomości, powoduje występowanie konfliktów na linii uczestników tego procesu. Świadczymy profesjonalne doradztwo transakcyjne na rynku nieruchomości, a także zajmujemy się obsługą procesów inwestycyjno-budowlanych.

W ramach sporów dotyczących nieruchomości zapewniamy pomoc prawną w zakresie:

Z
Nieruchomości w obrocie gospodarczym,
Z
Rękojmi i wad prawnych nieruchomości,
Z
Dochodzenia zwrotu nieruchomości,
Z
Wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości.
W powyższych kwestiach prowadzimy negocjacje i reprezentujemy sprawy naszych Klientów w postępowaniach przed sądami oraz organami administracji. Dysponujemy doświadczeniem w zakresie spraw dotyczących zarówno małych inwestycji, np. domów jednorodzinnych, jak i dużych, które opierają się na kontraktach FIDIC. W kancelarii KPR Kruczek od wielu lat sprawnie i efektywnie pomagamy swoim Klientom na etapie prowadzenia spraw dotyczących nieruchomości. Działamy w taki sposób, by zminimalizować skutki powstałych sporów w kwestii nieruchomości. Mimo, iż w taki sposób doradzamy naszym Klientom, aby obniżyć ryzyko wystąpienia sporów dotyczących nieruchomości już na etapie przygotowania umów, to w pewnych sytuacjach nie da się im zapobiec. Dobieramy właściwe rozwiązania, by zminimalizować skutki pojawienia się ewentualnych konfliktów.

Do potrzeb naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Zespół prawników kancelarii KPR Kruczek posiada kompetencje dostosowane do wymagań i oczekiwań danego przedsiębiorcy. Dysponując rozbudowanym doświadczeniem, jesteśmy zdefiniować strategie odpowiednie dla każdej firmy.

Misją naszych działań w obszarze FMCG, którą jest zapewnienie optymalnej pomocy klientom. W związku z tym podejmujemy współpracę z ekspertami specjalizującymi się w badaniach zachowań konsumenckich, psychologii reklamy oraz wzornictwa przemysłowego.

Oferujemy pełną reprezentację procesową przed sądami powszechnymi oraz innymi instytucjami.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060