logo
logo

Sprzedaż i zakup nieruchomości

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w zakresie sprzedaży i zakupu nieruchomości?
Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy profesjonalne doradztwo dotyczące sprzedaży i zakupu nieruchomości. Świadczymy kompleksową pomoc, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy bezpieczeństwo prawne dla naszych klientów.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W obszarze naszych działań znajduje się:

Z
Analiza prawna nieruchomości
Z
Kontrola stanu prawnego nieruchomości pod względem:

  • Administracyjnoprawnym
  • Podatkowym
  • Cywilnoprawnym
Z
Rękojmia
Z
Wady prawne nieruchomości
W ramach analizy prawnej nieruchomości oferujemy badanie Due diligence polegające na sprawdzeniu kondycji przedsiębiorstwa i zebraniu kluczowych informacji potrzebnych do wyceny jego wartości, a także identyfikacji czynników mających na nią istotny wpływ.

W zakresie kontroli stanu prawnego nieruchomości pod kątem administracyjnym sprawdzamy m.in. dostępność do drogi publicznej oraz stan postępowań administracyjnych. Pod względem podatkowym analizujemy stan zaległości podatkowych. Kontrola stanu prawnego nieruchomości w sensie cywilnoprawnym odbywa się na zasadzie zbadania struktury własnościowej, służebności, najmu, dożywocia. Pod uwagę brane są także stosunki sąsiedzkie i roszczenia o wydanie lub korzystanie z nieruchomości

Mamy świadomość, że każdemu zależy na właściwym zabezpieczeniu swoich interesów związanych z transakcjami. Nasze działania są skierowane na zminimalizowanie ewentualnego ryzyka w zakresie obciążeń oraz ograniczeń dotyczących nieruchomości. Działamy w taki sposób, by zapewnić swoim klientom uniknięcie zbędnych problemów oraz zmniejszenie skutków pojawiających się trudności.

 

Jesteśmy w stanie zapewnić Ci wszechstronną pomoc również w kontaktach z podmiotami finansującymi nabycie nieruchomości – organizacjami finansowymi oraz zewnętrznymi inwestorami. Ponadto zajmujemy się uzgadnianiem warunków zabezpieczeń odpowiedniego wykonania umów zmierzających do sfinansowania zakupu.

 

Słuchamy naszych klientów i działamy w taki sposób, aby w pełni wpisywać się w ich oczekiwania. Proponujemy dla nich najlepsze rozwiązania i spełniamy potrzeby.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060