logo
logo

Sukcesja w firmach rodzinnych

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w zakresie sukcesji w firmach rodzinnych?
Skontaktuj się z nami!

Przekazanie władzy i własności w firmach rodzinnych jest procesem nieuchronnym, ale złożonym i długotrwałym. Istotne jest, by został właściwie zaplanowany i odpowiednio przeprowadzony. Nie można zapomnieć o tym, że sukcesja w firmach rodzinnych dotyczy nie tylko sukcesorów, ich następców, ale również osób dysponujących znacznym majątkiem, albo zawiłą sytuacją rodzinną, jak dla przykładu posiadanie dzieci z różnych związków, brak podziału dóbr z poprzedniego małżeństwa czy nieistnienie rozdzielności majątkowej w aktualnym.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

Świadczymy pomoc prawną w kwestii sukcesji w firmach rodzinnych.
Zapewniamy:

Z
Postępowanie spadkowo-korporacyjne
Z
Doradztwo prawne
Z
Formułowanie i negocjowanie szczegółowych praw udziałowych w spółkach prawa handlowego
Kancelaria KPR Kruczek zapewnia kompleksową pomocą prawną w kwestii sukcesji w firmach rodzinnych. Pomagamy w procesie przekazywania firmy, biorąc pod uwagę majątek prywatny pomiędzy pokoleniami. Ze względu na różnorodność procesu sukcesji nasi prawnicy w razie konieczności podejmują współpracę z odpowiednimi firmami doradztwa biznesowego i finansowego, wspomagającymi tego rodzaju przedsięwzięcia.

Tworzymy doświadczony i zgrany zespół dysponujący uprawnieniami w kwestiach podatkowych, posiadamy wykwalifikowanych radców prawnych, adwokatów, odznaczających się indywidualnym podejściem do biznesu każdego klienta. Zapewniamy sprawny przebieg sukcesji międzypokoleniowej i komfort obsługi prawnej. Specjaliści posiadający kompleksową wiedzę o sytuacji osobistej oraz biznesowej danego przedsiębiorstwa, pomogą udzielić odpowiedniego wsparcia w osiągnięciu zamierzonych celów związanych z sukcesją w firmach rodzinnych.

Wiedząc, że sukcesja w firmach rodzinnych nie dotyczy wyłącznie kwestii prawnych oraz podatkowych, a porusza wiele aspektów emocjonalnych, świadczymy kompleksowe wsparcie i zapewniamy współpracę z profesjonalnymi psychologami biznesu, którzy rozumieją potrzeby naszych klientów.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060