logo
logo

Ubezpieczenia gospodarcze

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy prawnej w zakresie nabywania przedsiębiorstw i majątku?
Skontaktuj się z nami!

W ramach usług prawnych dotyczących ubezpieczeń gospodarczych sprawnie łączymy praktykę z teorią, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem. Z powodzeniem prowadzimy spory sądowe w sprawach ubezpieczeniowych. Opracowujemy opinie prawne odnoszące się do funkcjonowania, a także obszaru odpowiedzialności odszkodowawczej ubezpieczyciela. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie analizy poprawności warunków ubezpieczenia pod kątem prawnym. Doradzamy podmiotom działającym na rynku ubezpieczeniowym odnośnie do wdrażania regulacji organów nadzoru.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach pomocy prawnej dotyczącej ubezpieczeń gospodarczych zapewniamy:

Z

Sporządzanie i obsługę umów ubezpieczeń gospodarczych,

Z
Reprezentację w postępowaniach sądowych,
Z

Prawną analizę zdarzeń wywołujących szkodę.

Nasze bogate doświadczenie w kwestii prawa ubezpieczeń gospodarczych pozwala nam na świadczenie wszechstronnego doradztwa w zakresie opiniowania umów ubezpieczeń majątkowych, osobowych, a także pozostałych dokumentów wchodzących w skład umowy ubezpieczenia. Prowadzimy ciągłą korespondencję i kontaktujemy się z bankami oraz ubezpieczycielami, Komisją Nadzoru Finansowego, jak również z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

W Kancelarii KPR Kruczek gwarantujemy kompleksową obsługę prawną dla podmiotów rynku ubezpieczeń gospodarczych. Negocjujemy i ustalamy najlepsze dla naszych klientów warunki ubezpieczeń. Oferujemy doradztwo prawne oraz obsługę transakcji. W kwestii pomocy zakładom ubezpieczeń zapewniamy wsparcie w zakresie spraw statutowych, a także przekształceń własnościowych. Pomagamy przedsiębiorcom oraz innym ubezpieczającym, oferując wszechstronne doradztwo dotyczące określania wymagań ubezpieczeniowych, lokowania ofert ubezpieczeń, (m.in. w formie zamówień publicznych).

Nasi prawnicy dysponują ekspercką wiedzą w ramach ubezpieczeń gospodarczych. Wspieramy Klientów w projektach związanych z tematyką prawno-ubezpieczeniową, począwszy od ryzyk elementarnych, a skończywszy na ryzykach prawnych. W naszych działaniach proponujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w celu minimalizacji ryzyka oraz dbałości o interesy współpracujących z nami podmiotów.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060