logo
logo

Umowa w handlu międzynarodowym

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie umów w handlu międzynarodowym?
Skontaktuj się z nami!

Umowy zawierane w handlu międzynarodowym, stają się coraz bardziej popularne. Jeśli chodzi o najważniejsze informacje, powinny znaleźć się w niej między innymi specyfikacje towaru, wynagrodzenie, sposób rozstrzygania sporów wynikających z umowy oraz wiążącej wersji językowej umowy. Regulacje te pozwolą uniknąć wielu niepotrzebnych problemów w sytuacji kiedy, realizacja kontraktu poszłaby w inną stronę niż ta, która była zamierzona na samym początku.

Przekształcenie spółki jest niejednokrotnie konieczne, by dostosować ją do zmieniającego się otoczenia konkurencyjnego, biznesowego. Umożliwia to zapobieganie podwyższaniu poziomu ryzyka gospodarczego oraz zmianom w prawie.

W ramach naszych usług zajmujemy się:

R

Przygotowaniem dokumentów oraz formalności prawno-podatkowych, w tym celnych, związanych z eksportem oraz importem towarów i usług wraz z uwzględnieniem umów o unikaniu podwójnego opodatkowania.

R

Sporządzaniem opinii prawno-podatkowych.

R

Proponowaniem struktur kapitałowych,

R

Opracowywaniem, weryfikacją oraz egzekwowaniem kontraktów z partnerami zagranicznymi z UE vs. z kontrahentami spoza UE.

R

Sporządzeniem formalności prawno-podatkowych, w tym celnych, związanych z eksportem oraz importem towarów i usług wraz z uwzględnieniem umów o unikaniu podwójnego opodatkowania.

R

Planowaniem organizacji biznesu w celu zwiększenia zysków, z uwzględnieniem przepisów podatkowych w innych systemach prawnych.

Nasza Pomoc

Proponujemy kompleksowe doradztwo prawne o charakterze międzynarodowym. Nasza firma współpracuje z krajowymi przedsiębiorcami oraz z zagranicznymi inwestorami działającymi w Polsce. Posiadamy doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych o charakterze międzynarodowym. Wspieramy w zakresach prowadzenia inwestycji i działalności w Polsce oraz poza granicami kraju, jak również prowadzimy postępowania sądowe o charakterze międzynarodowym.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060