logo
logo

Wypadki

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w obszarze HR lub Prawa pracy? Skontaktuj się z nami!

W Kancelarii KPR Kruczek świadczymy pomoc osobom, które na skutek wypadków znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Ukierunkowanie na spełnienie potrzeb klientów oraz innowacyjność działań przyczynia się do osiągania wysokiego poziomu oferowanych usług, a tym samym prowadzi do poczucia satysfakcji z odpowiednio proponowanych rozwiązań.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam opracowanie efektywnych metod, prowadzących do pozyskania dla naszych Klientów, w jak najkrótszym czasie, świadczeń odszkodowawczych o maksymalnej wysokości. Szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie uczciwości oraz spójności w działaniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie budować długofalowe i przyjazne stosunki ze współpracującymi z nami podmiotami.

Roszczenia odszkodowawcze

Oferując usługi, wysłuchujemy i wspieramy naszych klientów, by w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Świadczymy pomoc prawną dla osób, które uległy poszkodowaniu w wypadkach komunikacyjnych, prowadzących do np. znacznego uszczerbku na zdrowiu, jak również śmierci człowieka. Zapewniamy gruntowną pomoc na etapie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych dla poszkodowanych w wypadkach drogowych. Odszkodowania uzyskujemy dzięki prowadzonym postępowaniom przedsądowym oraz sądowym. Poprzez nasze zaangażowanie, posiadaną wiedzę, jak i bogate doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom bezpieczeństwo, a także odzyskanie wiary w lepszą przyszłość.

W ramach pomocy prawnej w zakresie wypadków zapewniamy

Z
Odpowiedzialność deliktową w kwestii wypadków komunikacyjnych:

  • Odpowiedzialność odszkodowawczą skarbu państwa,
  • Winę w wyborze,
Z
Odpowiedzialność przedsiębiorstw w ruchu:

  • Odpowiedzialność za produkt niebezpieczny,
  • Odpowiedzialność skarbu państwa.
Z
Odszkodowania za szkody na mieniu i na osobie.
W Kancelarii KPR Kruczek świadczymy pomocą prawną osobom, które na skutek różnego rodzaju wypadków, odniosły szkody na osobie, straciły bliskich, bądź doznały szkód w mieniu – np. w postaci uszkodzenia pojazdów. Udzielamy wsparcia prawnego dla tych, którzy mają problemy ubezpieczeniowe w kwestii posiadanych ubezpieczeń dobrowolnych.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060