logo
logo

Zakładanie spółek i obsługa korporacyjna

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w zakresie zakładania spółek i obsługi korporacyjnej?
Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy szczegółowe doradztwo dla indywidualnych osób, jak i działających już na rynku przedsiębiorców, na etapie zakładania spółek i obsługi korporacyjnej. Gwarantujemy bieżącą i wszechstronną pomoc prawną dla przedsiębiorstw bez względu na formę prowadzonej działalności. Świadczymy wsparcie prawne dla spółek prawa handlowego, przedsiębiorcom, a także innym podmiotom gospodarczym, m.in. fundacjom i stowarzyszeniom.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach pomocy prawnej przy zakładaniu spółek zapewniamy:

Z
Doradztwo prawne w zakresie najodpowiedniejszej formy działalności
Z
Sporządzanie umów spółek
Z
Doradztwo prawne w zakresie elementów koniecznych do rejestracji spółki
Z
Obsługę korporacyjną
Jedną z usług świadczonych przez kancelarię KPR Kruczek jest kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw. Nasi prawnicy świadczą usługi na wysokim poziomie, opierając się na zdobytej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Zapewniają fachowe doradztwo prawne dla firm, które dotyczy różnych obszarów związanych z zakładaniem oraz prowadzeniem spółek.

Oferujemy obsługę korporacyjną przedsiębiorstw w zakresie m.in. nadzorowania dokumentacji korporacyjnej, reprezentowania firmy podczas postępowań sądowych i egzekucyjnych oraz tworzenia kontraktów menadżerskich, umów, a także opinii prawnych.

Warto zaufać kancelarii K|P|R

Opracowywanie uchwał organów uchwałodawczych

Spółkom już działającym na rynku oferujemy usługi w obszarze obsługi korporacyjnej np. w zakresie opracowywania uchwał dotyczących modyfikacji w zarządzie, radach nadzorczych spółek. Zapewniamy doradztwo w ramach podwyższania lub obniżania kapitału zakładowego spółek, a także opracowywanie wniosków przeznaczonych do Krajowego Rejestru Sądowego.

Przekształcenia spółek

Prawnicy kancelarii KPR Kruczek posiadają doświadczenie w obszarze zmian podmiotów prawa handlowego – tworzą plany podziału, łączenia, wspieramy podczas przygotowywania wniosków do KRS oraz świadczymy pomoc w zakresie kwestii podatkowych danego przedsięwzięcia.

Stałe doradztwo

W sytuacji, gdy powstaną wątpliwości dotyczące praktycznego wykorzystania ustawy o swobodzie działalności gospodarczej bądź Kodeksu Spółek Handlowych, nasi specjaliści sprawnie i efektywnie opracują rozwiązania dla klientów, udzielając niezbędnych informacji dotyczących obsługi korporacyjnej oraz kwestii związanych z zakładaniem spółek.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060