logo
logo

Zamówienia publiczne

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w zakresie zamówień publicznych?
Skontaktuj się z nami!

Obsługa prawna zamówień publicznych oferowana przez specjalistów naszej kancelarii to profesjonalne i optymalne rozwiązania nawet nietypowych oraz skomplikowanych problemów prawnych. W Kancelarii KPR Kruczek pomagamy wykonawcom w procesie zamówień publicznych. Analizujemy regulacje przetargowe i na tej podstawie proponujemy adekwatne rozwiązania podczas przygotowywania oferty.

Świadczymy pomoc w sprawach z koniecznością zastosowania odpowiednich środków ochrony prawnej. Naszym klientom zapewniamy wsparcie na etapie wykonania, zakończenia, a także rozliczenia zamówienia publicznego.

W ramach pomocy prawnej w kwestii zamówień publicznych zapewniamy:

Z

Analizę dokumentów od strony prawnej,

Z
Formułowanie i kontrolę postanowień:

  • Specyfikację istotnych warunków zamówienia,
  • Jednolity dokument zamówienia,
  • Zapytania ofertowe,
  • Reprezentację w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.
Dla zamawiających oferujemy doradztwo przy redagowaniu specyfikacji kluczowych warunków zamówienia oraz opracowywania regulaminów, instrukcji i pozostałych wewnętrznych aktów, których celem jest ustalenie reguł postępowania w kwestii zamówień publicznych.
W postępowaniach przetargowych zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas ich przygotowania oraz przeprowadzania. Zespół naszych prawników opracowuje dla zamawiających wzorce umowne oraz odpowiednie umowy dotyczące zamówień publicznych. Zgodnie z zapotrzebowaniem zamawiających, prawnicy w Kancelarii KPR Kruczek przygotowują opinie prawne w zakresie użycia danych przepisów lub rozwiązywania problemów, które pojawiają się na mocy ustawy Prawo zamówień publicznych.

W przypadku pojawienia się kwestii spornych nasi specjaliści reprezentują interesy klientów w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą. Gwarantujemy zastępstwo procesowe zarówno dla zamawiających, jak i wykonawców.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060