logo
logo

Zmiany kapitałowe i majątkowe

Adwokat

Patryk Kruczek

Zadzwoń do mnie lub napisz:

Kancelaria:

ul. Skawińska 13/50,
31-066 Kraków

Poszukujesz pomocy w zakresie zmiany kapitałowej i majątkowej?
Skontaktuj się z nami!

W ramach świadczonych usług prawnych zapewniamy obsługę procesów zmian kapitałowych i majątkowych, a także przekształceń grup kapitałowych, które odbywają się zarówno na etapie przeprowadzanych połączeń, transakcji, podziałów, przekształceń spółek, jak i po ich spełnieniu.

Przygotowujemy rozwiązania prawne, optymalne pod względem indywidualnych potrzeb klientów, w taki sposób, by majątek oraz kapitał w spółce wypełniał zamierzone cele biznesowe oraz gospodarcze. Opracowujemy zmiany, uwzględniając stale ewoluujące otoczenie prawne. Wprowadzamy rozwiązania optymalizujące zmiany kapitałowe i majątkowe podczas aktualnej obsługi prawnej organów spółki oraz na etapie akceptowania sprawozdania finansowego i podziału jej zysków, a także w efekcie restrukturyzacji, dopełnienia transakcji lub transformacji.

kiedy upadłość firmy jest niemożliwa

W ramach zmian kapitałowych i majątkowych oferujemy pomoc prawną w zakresie:

Z
Zwiększania/zmniejszanie kapitału: zakładowego, rezerwowego i zapasowego
Z
Obsługi prawnej dotyczącej podwyższenia kapitału ze środków spółki lub w ramach kapitałów docelowych
Z
Obsługi prawnej w zakresie sporów korporacyjnych

Decyzje strategiczne często generują pojawienie się nowego ryzyka, które nie zawsze powinno być łączone w takiej samej formie prawnej. W kancelarii KPR Kruczek pomagamy naszym klientom w tworzeniu struktury grup kapitałowych, doradzamy w kwestiach holdingowych, a także podczas wydzielenia działalności lub spółki w już istniejącej, bądź nowo powstałej formie prawnej.

Powierzając nam poufne informacje dotyczące majątku, kapitału lub celów biznesowych, nasi klienci mogą być spokojni o zachowanie profesjonalizmu, uczciwości, lojalności na każdym etapie wprowadzanych rozwiązań. Skutecznie i sprawnie realizujemy zamierzenia ukierunkowane na osiągnięcie konkretnych celów i efektywnego wdrażania zmian kapitałowych i majątkowych.

MASZ PROBLEM PRAWNY? SKONSULTUJ GO Z NAMI!
ZADZWOŃ – POMOŻEMY

668 163 060